به گزارش خبرنگار برنا از همدان حجت الاسلام محمد علی ارزنده در بازدید از زیرساخت های ورزشی شهرستان بهار ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین خادمان ورزش و جوانان بر اهمیت رسیدگی به امور جوانان و لزوم  همگانی کردن ورزش بین آحاد مردم تاکید نمود.

وی افزود: توجه و حمایت جدی به ورزش موجب ارتقای سلامت عمومی جامعه می شود.

امام جمعه بهار با اشاره به کمبودهای ورزش در شهرستان گفت: باید به ورزش شهرستان نگاه ویژه ای صورت گیرد و باید در اولین فرصت جلسه ای با حضور نماینده مردم بهار در مجلس شورای اسلامی؛ فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان شکل بگیرد تا بخشی از مشکلات ورزش حل شود.

لزوم حمایت همه جانبه ورزش و ورزشکاران در بهار

در ادامه این نشست علیرضا صفی زاده ضمن تقدیر از نگاه ویژه امام جمعه بهار به امر ورزش اظهار کرد: ورزش یک مقوله بزرگی است که برای حل مشکلات آن باید هزینه کرد و اعتبارات فعلی اداره ورزش و جوانان کافی نیست و نمی تواند پاسخگوی نیازهای بی شمار ورزشکاران و جامعه ورزش باشد.

وی با اشاره به اینکه ورزش شهرستان بهار در زمینه های مختلف با چالش ها و مشکلاتی مواجه است، توضیح داد: باید شرایطی ایجاد شود تا جوانان نسبت به ورزش ترغیب شوند چون اساس سلامت جامعه ورزش است و بازدید امروز امام جمعه بهار قطعا مایه دلگرمی اهالی ورزش خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار افزود: از همه مدیران و مسئولان و دلسوزان ورزش شهرستان می خواهم که ورزش و ورزشکاران را تنها نگذارند تا بتوانیم با همکاری و همدلی ورزش شهرستان را به سامان برسانیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: