به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سرهنگ علی مختاری صبح چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج حضرت علی اکبر(ع) و شهید بروجردی ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهدای عملیات مرصاد اظهار داشت:طرف مقابل ما در این عملیات کسانی بودند که د‌ر اوایل انقلاب نزدیک به ۱۶ هزار شهید روی دست نظام گذاشته بودند و پس از انقلاب رفتند و زیر سایه استکبار قرار گرفتند.

وی افزود: در سال ۶۷ برآورد منافقین این بود که نیروهای انقلاب پس از ۸ سال جنگ ، دیگر خسته شده اند و با لشکر چند هزار نفری از غرب کشور متعرض شدند و با این هدف آمده که طی ۴۸ ساعت به تهران برسند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، خاطر نشان کرد: در این عملیات که با فرماندهی دلیرانه شهید صیاد شیرازی همراه بود یکی از چهره‌های ماندگار در این عملیات سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی بود که در آن زمان با دو گردان از لشکر انصار الحسین(ع) برای مقابله با منافقین به کرمانشاه راهی شده بودند و با کمک خدا و همت نیروهای انقلابی ظرف ۴۸ ساعت تا رسیدن نیرو های کمکی  حرکت دشمن را متوقف نمودند.

وی با اشاره به اینکه هنوز تقابل ما با دشمن تمام نشده است افزود : تقابل ما با  استکبار جهانی  و صهیونیسم از جنس تقابل حق و باطل است و تمام شدنی نیست. 

سرهنگ مختاری، ادامه داد: در رأس دشمنان انقلاب اسلامی ،آمریکای سخیف قرار دارد که اکنون در مشکلات داخلی خود غوطه ور شده است اما از خوی استکباری خود دست نمی‌کشد .

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود : رهبر معظم انقلاب فرمودند«اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» و «همچنان که شکوه و جلال کشتی معروف تایتانیک مانع از غرق شدن آن نشد، شکوه و جلال آمریکا هم مانع از غرق شدنش نیست و آمریکا غرق خواهد شد» . ما نیز به سخنان و پیش‌بینی های ایشان ایمان و اعتقاد   کامل داریم. 

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، تاکید  کرد: لایه های رنگارنگ آمریکا برای مردم دنیا ریخته شده و آن چهره منفور آنها نمایان شده است و به حول قوه‌ی الهی در آینده‌ی نزدیک  به خاک ذلت خواهند افتاد .

وی گفت:امروزه دشمنان بیش از هر زمان دیگری در حال شایعه سازی و تخریب شخصیت‌های انقلاب اسلامی  است و خط مقدم این شایعات ، فضای مجازی است. این فضا یکی از صحنه های تقابل ما با دشمنان است و می‌طلبد که مردم ما هوشمندانه از این فضا استفاده کنند و نیروهای انقلابی نیز با حضور مؤثر و روشنگری در فضای مجازی دشمن را مانند همیشه مأیوس  و شکست دهند.

سرهنگ مختاری در پایان با اشاره به قدرت روزافزون انقلاب اسلامی اضافه کرد: اکنون جمهوری اسلامی یک ابر‌قدرت در منطقه است و برای خیلی از کشور ها الگو شده است و این همان چیزی است که دشمنان از آن می‌ترسند.

گفتنی است در این مراسم، طی احکامی جداگانهحامد خویشوند و وهاب احمدوند به ترتیب به عنوان فرماندهان حوزه مقاومت شهید بروجردی برزول و حضرت علی اکبر (ع) دهفول منصوب واز داود مرادی و کیانوش احمدوند فرماندهان سابق این حوزه ها تقدیر شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: