به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سید سعید شاهرخی به مناسبت درگذشت مهدی کاشی فعال رسانه‌ای استان همدان و روز خبرنگار با حضور در دفتر روزنامه سپهر غرب با خانواده مرحوم کاشی و کارکنان این روزنامه دیدار و قاب عکس و لوح یادبود روز خبرنگار را به خانواده مرحوم کاشی اعطا کرد.

استاندار همدان در این دیدار با تسلیت به مناسبت درگذشت این فعال رسانه‌ای گفت: مرحوم کاشی فردی متدین، با اخلاق و اهل تعامل بود و روزنامه سپهر غرب مدیون تلاش و زحمات دلسوزانه وی است که برای ارتقا جایگاه رسانه‌های استان تلاش زیادی داشت.

وی با گرامیداشت خاطره مرحوم کاشی فعال رسانه‌ای استان همدان به خانواده وی و جامعه رسانه‌ای استان گفت: باید سعی کنیم حسن خلق و تعهد مرحوم کاشی در رسانه‌های استان همدان تداوم داشته باشد.

استاندار همدان با بیان اینکه وزیر کشور به خانواده مرحوم کاشی و رسانه‌های استان همدان بابت در گذشت این فعال رسانه‌ای عرض تسلیت داشته است، گفت: روزنامه سپهر غرب، رسانه‌ای شاخص و تأثیر گذار در غرب کشور است که بدون حاشیه و با وجود افراد متعهد و متخصص در حوزه رسانه بسیار خوب و تأثیر گذار عمل کرده است.

شاهرخی اظهار کرد: حضور رسانه‌های فعال و اثر بخش در استان همدان کمک بزرگی به توسعه استان است و ما این فرصت را درجهت خدمت بیشتر به مردم قدر می‌دانیم و بر تعامل و همکاری با رسانه‌های استان تاکید داریم.

در این دیدار که مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند از طرف استاندار همدان لوح یادبود و یک عکس یادبود از مرحوم کاشی با مَضمون تبریک روز خبرنگار به همسر مرحوم کاشی اهدا شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: