به گزارش خبرنگار برنا از همدان رئیس کل و اعضای شورای قضایی استان همدان‌  به مناسبت هفته دولت باحضور در دفتر استاندار همدان ضمن گرامیداشت هفته دولت از خدمات و تلاش حوزه دولت در استان تقدیر کردند.

سید سعید شاهرخی در این نشست گفت:  ارزیابی وفاق و همدلی اعضای شورای تامین در راستای برنامه‌های پیش بینی شده برای توسعه استان مطلوب است.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی مسوولان نعمت بزرگی است و باید این مودت و برادری تداوم یابد، گفت: چابکی دستگاه قضایی در کنار عمل دقیق به برنامه‌ها موجب رضایتمتدی مردم می شود که این روند در دادگستری همدان حاکم است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه تفاهم و تعامل خوبی بین فرمانداران و دستگاه‌های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی وجود دارد، گفت: اوج مساعدت دستگاه قضایی در کاهش تعداد زندانی‌ها قبل و حین شیوع ویروس کرونا بوده و در زمینه عفو زندانیان نیز کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نسبت به هدایت خیران نیک‌اندیش به سمت کمک به آزادی زندانیان بی بضاعت تلاش شود‌، گفت: مجموعه دولت در همدان از طرح‌های پیشنهادی دستگاه قضایی استان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

 شاهرخی خاطرنشان کرد: بهره برداری از طرح های قضایی خدمت رسانی به مردم را تسهیل کرده و رضایتمندی مردم را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه با وجود تحریم و فشار بر تولید و صنعت، همکاری مجموعه قضایی همدان با دولتمردان در زمینه تنظیم بازار، خوب و اثر بخش بوده است، گفت: آمریکا به دنبال ضربه زدن به ملت ایران بود اما اکنون منزوی شده و حتی در سازمان ملل، مورد تایید قرار نگرفت.

استاندار همدان، افزود: عمر مدیرتی شهید باهنر و شهید رجایی کوتاه اما پر کار، مردمی و با نیت الهی خود را وقف خدمت به جامعه به ویژه ضعفا کرده بودند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: