به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، حمید بادامی نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان ظهر دوشنبه در بازدید از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: جا دارد یک قدردانی ویژه از زحمات مدیریت و کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان به خاطر اقدامات مهم یک سال گذشته داشتم باشم و باید بگویم واقعا از عملکرد این مدت رضایت داریم.

وی افزود: زمانی به یک سازمان چندین میلیارد اعتبار داده می شود اما در نهایت یک یا دو کار در شهر انجام می دهند و تاثیرگذاری و خروجی خوبی ندارند اما انصافا سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با حداقل اعتباری که داشته اقدامات بزرگ و ماندگاری انجام داده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به صفر شدن درآمدهای سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در دوران کرونا به دلیل تعطیلی فرهنگسراها، استخر و سالن های ورزشی گفت: با این بضاعت کم کارهای بزرگ و ماندگاری در همدان رقم خورده و چه امسال و چه سال گذشته همدلی خوبی در این سازمان ایجاد شده است.

بادامی خاطرنشان کرد: به خوبی اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر همدان در این مدت محقق شده اما باید بگویم بزرگترین اجهافی که صورت گرفته تبدیل معاونت فرهنگی به سازمان بود و باید در کشور شهرداری ها دست به دست هم دهند تا دوباره به جهت تقویت بیشتر سازمان های فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری به معاونت باز گردند. 

وی با بیان اینکه شورای اجتماعی محلات از افتخارات شهرداری و شورای اسلامی شهر همدان است، بیان کرد: یکی از بزرگ ترین دستاوردهای شورای پنجم بحث شورای اجتماعی محلات بوده که انصافا در یک سال گذشته با قدرت در حال تشکیل در تمام محلات همدان است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد: یکی دیگر از اقدامات ماندگار بحث جشنواره شهروندان برگزیده است که باید با قدرت بیشتر این جشنواره ادامه داشته باشد و به یک شورا خاتمه پیدا نکند.

وی با اشاره به فعالیت های خوب ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: یکی از علاقه های بنده و تمام اعضای شورای اسلامی شهر همدان بحث تیم داری شهرداری همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.

بادامی افزود: همچنین در بحث ورزش شهروندی، همدان به یک پایلوت و برند تبدیل شده که باید همچنان با قدرت این روند ادامه داشته باشد.

 نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به بحث آموزش شهروندی بیان کرد: باید تمام آموزش های شهروندی با نظر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان انجام شود و سازمان ها و مناطق دیگر حق ندارند عوارض مردم را هر جا که دوست دارند هزینه کنند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث گردشگری نیز با امضای تفاهم نامه مسیر گردشگری تاریخ و تمدن اتفاقات خوبی در ۳ شهر همدان کرمانشاه و سنندج خواهد افتاد. 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پایان گفت: اگر بخواهیم سازمان های شهرداری را رتبه بندی کنیم سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان جزو بالاترین ها خواهد بود که توانسته با این بودجه کم اقدامات بسیار خوبی در بحث نرم افزار و سخت افزار انجام دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: