واحد قیاسی در گفتگو با خبرنگار برنا از همدان، اظهار کرد: کنکور دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در شهرستان نهاوند با حضور 330 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته روز جمعه 14 شهریورماه هم‌زمان با قرار کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 241 داوطلب در مقطع کاردانی و 89 نفر نیز در مقطع کارشناسی ناپیوسته به رقابت خواهند پرداخت گفت: از این تعداد 177 داوطلب زن و 153 نفر مرد هستند.

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند بابیان اینکه این دور از رقابت‌ها در شهرستان در دو حوزه برادران، دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی و خواهران، هنرستان شهید سلیمانیان با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود، گفت: این داوطلبان در بیش از 30 رشته به رقابت می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند ذر حال حاضر دارای 7 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته فعالیت می‌کند، گفت: در حال حاضر دانشکده فنی نهاوند دارای 500 دانشجو در دو نوبت روزانه و شبانه است که برای برگزاری کلاس‌های ترم جدید در حال آماده شدن هستند.

قیاسی خاطرنشان کرد: کلاس‌های درس دانشکده فنی نهاوند برابر دستورالعمل‌های بالادستی در موعد مقرر به دو شیوه حضوری و غیر حضور کار خود را آغاز خواهند کرد.

باجه رفع نقص آقای مهندس رضی با شماره تماس۰۹۱۸۸۵۲۱۳۶۸ آماده پاسخگویی می‌باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: