به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد باقر نوبخت صبح پنج شنبه در مراسم کلنگ زنی ۲۰۰۰ واحد طرح مسکن محرومین استان همدان در روستای حاتم آباد حضور یافت و کلنگ احداث این واحدها به زمین زده شد.

معاون رئیس جمهور در این مراسم با بیان اینکه وظیفه داریم همان اهدافی که مردم توقع داشتند را محقق کنیم، اظهار کرد: این دو هزار واحد مسکونی کلنگ‌زنی می‌شود و با شتابی که به روند کار این واحدها داده خواهد شد طی ۹ ماه آینده کار تکمیل خواهد شد و امیدوارم پروژه تحویل داده شود.

محمدباقر نوبخت گفت: کلنگ زنی و افتتاح ۱۶ پروژه با ۳۰۰ میلیارد تومان؛ ۳۷ پروژه تولیدی و یک‌هزار و ۷۱ میلیارد تومان و اشتغال ۱۹ هزار و ۶۲ نفر در این استان رهاورد این سفر است.

وی گفت: امیدواریم با حمایت‌های بنیاد مسکن دو هزار واحد طرح تأمین مسکن محرومین تا ۹ ماه آینده آماده تحویل باشند.

فرماندار شهرستان کبودرآهنگ نیز گفت: طبق سند راهبردی توسعه استان همدان در این شهرستان از سال ۹۸ تاکنون یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

حجت الله مهدی تعهد اشتغال شهرستان کبودرآهنگ در سال ۹۸ را یک هزار و ۵۰۹ نفر ذکر کرد و با بیان اینکه در سال گذشته دو هزار و ۵۷۸ نفر اشتغال محقق شد، گفت: امسال نیز از یک هزار و ۵۲۹ نفر تعهد یک هزار و ۱۶۸ شغل تحقق پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کبودرآهنگ یکی از محروم‌ترین شهرستان‌ها است و امیدواریم عنایت ویژه به این شهرستان شود، افزود: شهرستان کبودرآهنگ ۶۴۱ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد و با موقعیت ویژه‌ای که در بخش‌های مختلف دارد مستعد توسعه است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: