به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد باقر نوبخت پیش از ظهر پنج شنبه در ادامه سفر یک روزه خود به استان همدان، با همراهی استاندار همدان، نماینده مردم همدان در مجلس و تعدادی از مدیران و مسئولان استانی از روند ساخت مرکز جامع سرطان بیمارستان بعثت شهر همدان و بیمارستان اکباتان بازدید کرد.

نوبخت در این بازدید اظهار کرد: بر اساس توافق صورت گرفته با پیمانکار، بخش کلینیک و بخش بستری بیمارستان اکباتان تا پایان سال ۱۳۹۹ و کل بیمارستان تا ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: طبق توافق دولت اعتبار مورد نیاز را باید تأمین کند که میزان آن نزدیک به ۱۵۰ میلیارد تومان است و با توجه به تعریف‌های صورت گرفته این میزان ممکن است به ۲۰ میلیارد تومان بیشتر و یا ۲۰ میلیارد تومان کمتر، افزایش یا کاهش یابد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه کرد: این بیمارستان برای استان همدان مهم است و باید در این دولت به بهره‌برداری برسد و مردم از آن بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن همراهی در این بازدید به شرح گزارشی مفصل از اهمیت پروژه مرکز سرطان بیمارستان بعثت و همچنین برخی مسائل و مشکلات آن پرداخت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: