به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حسین افشاری در حاشیه بازدید از پروژه کنار گذر غربی همدان، گفت : از جمله مزایای احداث کنارگذر کاهش زمان سفرهای برون‌شهری، کاهش آلودگی‌های صوتی، مزایای زیست محیطی، کاهش استهلاک وسایل نقلیه عبوری، کاهش تصادفات، کاهش طول مسیر، آرامش خاطر در هنگام سفر و جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی و مشکلات ناشی از عبور خودروهای سنگین در داخل شهر همدان است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 77 درصدی این پروژه تاکید کرد : اگر این مسیر در فاز اول تا محل برخورد به جاده بیجار زیر بار ترافیک برود تکمیل طرح نیز با تامین اعتبار مورد نیاز و همراهی مطلوب تر تسهیل خواهد شد.

مدیر حوزه طرح‌های شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در استان همدان نیز در حاشیه بازدید فرماندار همدان از طرح کنار گذر غربی همدان گفت : عملیات اجرایی این طرح به طول 27 کیلومتر و عرض 12 متر از سال 95 با منابع اعتباری ملی آغاز شده و تاکنون 350 میلیارد ریال هزینه شده است.

سید محمود زمانی افزود : هم اکنون 19 کیلومتر از کنارگذر آسفالت شده وعلاوه بر تقاطع های غیر همسطح مورد نیاز در مسیر کنار گذر 8 کیلومتر نیز با عدم تامیسن اعتبارات مورد نیاز مشکل تملک داریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: