به گزارش خبرنگار برنا از همدان سرهنگ علی مختاری صبح شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس، افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای است که باید با کاوش و جستجو در آن بتوانیم به بهترین شکل ممکن ارزش های این دفاع مقدس را در جامعه برای نسل جوان نهادینه کنیم. 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نهاوند با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس افزود: تقویت اعتماد به نفس و خودباروی، تکیه به توانمندی های داخلی به ویژه در جوانان، خودکفایی در کالا و تجهیزات اساسی در مقابل تحریم ها، رشد باورهای دینی و معنوی، تولد تفکری بسیجی و جهادی، تثبیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی، تثبیت نقش ایران در تامین امنیت منطقه از جمله مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس محسوب می شود.

وی با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان نهاوند گفت : در هفته دفاع مقدس بیش از ۲۲۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان با شعار "ما قوی هستیم" با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

مختاری خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس در شهرستان تمرکز ویژه ای در حوزه فضای مجازی دارد و به دنبال تاثیرگذاری در این فضا هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند تاکید کرد: باید رسانه ها و فضای مجازی تمرکز زیادی را برای نمایش زیبایی های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان داشته باشند تا بدین وسیله شاهد ارتباط گیری جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: ویزیت رایگان در مناطق محروم ، برپایی نمایشگاه عکس، خاطره گویی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، به صدا درآوردن زنگ مقاومت ، عطرافشانی و غبار رویی شهدای شهرستان ، تجلیل از رزمندگان و مدافعان سلامت، فضاسازی مساجد و حسینیه ها از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان به حساب می آید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: