به گزارش خبرنگار برنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:

تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی ایران گواهی می دهد که رشادت ها، فداکاری ها و از خودگذشتگی های آزادمردان و شیرزنانی با غیرت پیرو نهضت عاشورا و خط امام خمینی(ره) بر زیاده خواهی و یاوه گویی های ابر قدرت های جهان خط بطلان کشیده است.
در این مسیر رزمندگان ما که اغلب جوانان و نوجوانان آن دوران بودند با بهره گیری از تعالیم اسلامی و همچنین رهنمودهای بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی توانستند موجبات آزادی و آبادانی ایران اسلامی و همچنین صدور تفکر مقاومت را فراهم آوردند و توانستند منافع سردمدارن متکبر جهان را نه تنها در منطقه بلکه در سراسر جهان به چالش بکشند که نتیجه این مقاومت و پایداری و تأسیس نظام اسلامی منجر به اجماع مستکبران علیه جمهوری اسلامی و مردم ایران گردید که تاکنون نیز ادامه دارد.

defaa


کینه توزی و فشار دشمنان منجر به شناخت بیشتر ارزش‌های انقلاب اسلامی برای مردم شد و عزم آنان را در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی راسخ‌تر کرو. چاره دشمن در برابر این پایداری طراحی جنگ تحمیلی به عاملیت و مزدوری صدام و ارتش بعث عراق علیه ایران بود که این تهاجم سراسری رسما در 31شهریورماه 1359 آغاز و به مدت هشت سال ادامه یافت.
آنچه برای نسل باقی مانده از دفاع مقدس و مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی در طی جنگ تحمیلی و برای نسل بعد از جنگ و نسل حاضر دارای اهمیت بسیار است، شناخت دقیق ابعاد دفاع مقدس و ارزش‌های نشأت گرفته از آن و همچنین استمرار و حفظ این دستاورد‌ها و ارزش هاست که می‌بایست به خوبی تبیین و باز تعریف شود.
اینجانب هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم و معزز شهدا به ویژه شهدای جنگ تحمیلی، جانبازان، ایثارگران و آحاد مردم شهیدپرور استان همدان تبریک و تهنیت عرض نموده و کامیابی دلسوزان این آب و خاک را در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی از خداوند قادر متعال خواستارم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: