به گزارش خبرنگار برنا از همدان با توجه به شیوع موج جدید کرونا و وضعیت قرمز در نهاوند نشست مشترک فرماندار ، فرماندهی سپاه ، مدیر شبکه بهداشت و درمان با رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مراد ناصری در این جلسه با اشاره به نقش اصناف و بازاریان در ایجاد آرامش روانی در سطح جامعه گفت: در ماه های اخیر و با شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه اصناف شهرستان همکاری و همراهی کم نظیری با مسئولان در زمینه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی داشتند.

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد کسبه شهرستان در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا کسب و کارشان را تعطیل کردند، افزود: ویروس کرونا واکسن ندارد و باید با فرهنگ سازی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به مقابله با این بیماری منحوس برویم.

وی همچنین به همراهی و مشارکت اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد و افزود: بازاریان و کسبه  به دلیل اینکه  بیشتر در معرض رفت و امد عمومی مردم قرار دارند برای حفظ سلامتی خود، فروشندگان و شهروندان هر تصمیمی که  از سوی ستادابلاغ میشود را  به صورت جدی پیگیری و  اجرا کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: