به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سید سعید شاهرخی عصر پنجشنبه در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، با حضور نمایندگان مجلس و فرمانداران که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: در ادامه منویات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم، تاکید می‌شود که که دوران کار‌کردن جهادی و تلاش شبانه روز است.

وی گفت: تمام تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ناکارآمد نشان دادن نظام، نا امید کردن مردم و جلوگیری از هر فعالیتی توسط مسئولان نظام است.

استاندار همدان، گفت: تداوم کار شبانه‌روزی و تلاش جهادی  در اولویت کلیه مدیران کلیدی استان و، فرمانداران باشد.

وی با بیان اینکه استان همدان در بین استان‌های کشور عملکرد قابل دفاعی دارد که موجب درخشش آن در سطح ملی شده است، گفت: همت کادر بهداشت و درمان استان در جریان پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا قابل ستایش است.

شاهرخی تصریح کرد: پشتیبانی و حمایت دستگاه‌های اجرایی استان هم از لحاظ پیشگیری و، هم مقابله با کرونا از کادر بهداشت و درمان استان در کشور زبانزد و قابل تقدیر است.

وی گفت: در ستاد استانی مقابله با کرونا استان، محدودیت‌های بیشتری برای تضمین سلامت مردم اعمال می‌شود. 

استاندار همدان با اشاره به اینکه نباید فضای کار، خدمت و فعالیت‌‌های عمرانی پیشرو استان، تحت تاثیر فضای سیاسی و انتخاباتی قرار گیرد، گفت:املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی در استان، شناسایی شده و به زودی مقدمات واگذاری و فروش آن‌ها فراهم می‌شود.

وی گفت: درآمد حاصل از واگذاری و فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی در استان در راستای مشکلات و مسائل دستگاه مربوطه خواهند شد. 

شاهرخی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد اعتبارات عمرانی استان را دریافت کرده‌ و به دستگاه‌های اجرایی نیز تخصیص داده‌ایم.

وی گفت: در جذب اوراق خزانه، بیش از ۲۵۰ میلیاردتومان توسط دستگاه‌های اجرایی در استان جذب شده است. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: