به گزارش خبرنگار برنا از همدان، مجید درویشی در جلسه پدافند غیرعامل که با حضور حمید پور حسینی ،مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان برگزار شد، اظهار کرد: بدون شک رویکرد پدافند غیر عامل بر محور اموزش و پیشگیری از وقوع بحران در بخش های مختلف استوار است.

وی افزود :توجه به اصل اموزش در برنامه های راهبردی پدافند غیر عامل در مدیریت بحرانها به مدیران شهرستان کمک میکند  و اسیب ها را به حداقل میرساند.

درویشی، تاکید کرد: توجه به اصل اموزش و پیشگیری در حقیقت قدرت بازدارندگی و تداوم فعالیت های انجام شده را بالا میبرد و اسیب پذیری در ابعاد  گوناگون را کاهش میدهد.

وی اموزش محوری را در راستای پیشگیری از وقوع بحرانها برای مدیران یک اصل دانست و تاکید کرد: نداشتن برنامه اموزشی درون سازمانی ، کار را در زمان بحرانها سخت و غافلگیر میکنند.

حمید پور حسینی ،مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان  در نشست پدافند غیرعامل  شهرستان اسدآباد با موضوع تبیین برنامه های هفته پدافند غیرعامل   عمل به مصوبات و دستور العمل های پدافند غیر عامل را برای همه دستگاه ها لازم الاجرا دانست و تاکید کرد ‌: عملکرد دستگاه های اجرایی استان در خصوص توجه به دستورالعمل های پدافند غیر عامل توسط استاندار محترم استان همدان پیگیری می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: