به گزارش خبرنگار برنا از همدان، اسدالله ربانی مهر رئیس هیات اسکواش استان همدان با اشاره به اینکه برنامه های ویژه ای برای توسعه و ارتقا جایگاه اسکواش همدان داریم گفت : در ارزیابی فصل تابستان فدراسیون اسکواش کشور، هیات اسکواش استان های خراسان جنوبی ، خراسان رضوی و همدان به عنوان استان های اول تا سوم انتخاب شدند که این نشانه عزم جدی برای توسعه اسکواش استان است و این ارزیابی شامل بخش های مختلف از جمله تفاهم نامه ها، ایجاد کورت، ورزشکاران سامانه مبین، فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی بوده است و در استان همدان در چند ماه اخیر فعالیت های خوبی در این رشته ورزشی انجام شده است .

رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : از ابتدای شروع بکار در هیات اسکواش برااساس یک برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت اقدامات خوب و اساسی در جهت ارتقا جایگاه ورزش اسکواش استان داشتیم و هم اکنون بازیکنان اسکواش مشکلی برای تمرین و آموزش ندارند .

ربانی مهر گفت: در استان همدان استقبال خوبی از ورزش اسکواش در شش ماه اول سال انجام شده است و به زودی اسکواش را در همه شهرستان ها فعال خواهیم کرد و آمار بازیکنان را افزایش خواهیم داد.

رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : در حوزه اطلاع رسانی برنامه های خوبی با همکاری رسانه ها پیش بینی کردیم و در اسکواش نمی توان ساکت و چراغ خاموش حرکت کرد بتید اسکواش را با همکاری رسانه ها به جامعه معرفی کنیم .

وی در پایان گفت: هر روز خبرهای خوبی در ورزش اسکواش استان همدان خواهیم داشت و به زودی برنامه های هیات استان را برای روز جهانی اسکواش اعلام خواهیم کرد .

ربانی مهر گفت : با همکاری خوب سازمان مدیریت،اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون اسکواش اولین کورت تخصصی هیات اسکواش استان همدان به مناسبت روزجهانی اسکواش با حضور رئیس فدراسیون اسکواش کشور و مدیران استانی کلنگ زنی خواهد شد تا هیات اسکواش استان همدان سالن تخصصی استاندارد داشته باشد و بتواند در آینده علاوه بر تربیت نیرو و استعداد یابی ،میزبان مسابقات ملی و بین المللی باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: