به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمید سیفی در دیدار با سرپرست و اعضای هیئت والیبال استان همدان و همچنین کمیته راگبی استان ضمن تأکید بر ضرورت نقش پیشکسوتان در موفقیت ورزشکاران و جوانان، گفت: پیشکسوتان ورزش استان همدان روزی برای بالندگی و درخشش ورزش استان از جوانی و تفریحات بسیار خود گذشتند و اندوخته‌ها و تجربه‌های فراوانی را در این راه کسب کردند لذا نباید بگذاریم این مهم فراموش شود.

وی با تأکید بر اینکه حضور پیشکسوتان در ورزش موجب شادابی و تشویق جوانان نیز می‌شود، گفت: امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی درست در رشته‌های ورزشی از توان و ظرفیت پیشکسوتان استان همدان بیش‌ازپیش بهره‌مند شویم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ارتباط ورزش با دانشگاه را دیگر راه مهم برای تقویت زیرساخت‌های رشته ورزشی و به‌کارگیری ظرفیت‌های نو برای ورزش و ورزشکاران عنوان کرد و گفت: آنچه تاکنون به همه ورزشکاران توصیه‌شده ارتباط مؤثر با جامعه دانشگاهی است چراکه در دنیایی سرشار از ارتباط امروز نمی‌توان با تک‌روی و تک‌بعدی فکر کردن موفق بود.

وی با اشاره به شرایط متأثر از شیوع ویروس کرونا در استان و کشور، گفت: امیدواریم دانشمندان ما هرچه سریع‌تر بتوانند راهی برای مبارزه و مقابله با این ویروس کشف کنند تا بتوانیم فعالیت‌های خود را به حالت عادی بازگردانیم اما تا آن زمان باید از طرق مختلف به‌نوعی که سلامت جامعه تحت و شعاع قرار نگیرد ورزش همگانی را در دستور کار داشته باشیم.

سیفی بر اجرای طرح هر خانه یک باشگاه ورزشی در استان همدان تأکید کرد و گفت: امروز با توجه به شرایط کرونا و برخی قرنطینه‌هایی که افراد به‌ناچار باید متحمل شوند انجام حرکات و نرمش‌های ورزشی می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی ایشان مؤثر باشد لذا به همه هیئت‌های ورزشی توصیه می‌شود در بحث ورزش همگانی با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی فعال باشند./03

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: