به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سید سعید شاهرخی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، گفت: استان به مثابه یک کارگاه بزرگ اجرایی شده است و هشت هزار میلیارد تومان طرح ملی در دست اجرا است.

وی گفت: در چارچوب تحقق جهش تولید، طرح‌های زیادی در بخش‌های مختلف در این استان تعریف شده که تا پایان دولت تدبیر و امید به ثمر می‌نشیند. 

استاندار همدان، گفت: با توجه به کمبودها و کاستی‌ها و نارضایتی‌هایی که در جامعه وجود دارد، اما خدمات زیادی نیز از سوی دولت تدبیر و امید صورت گرفته است. 

وی با بیان اینکه حجم از سرمایه‌گذاری حاصل وفاق و همدلی در مجموعه استان است و همه ما با هدف خدمت به مردم و دوری از حواشی فکر می‌کنیم، گفت:استان همدان علیرغم همه مشکلات و تحریم‌ها و کاستی‌ها به‌مثابه یک کارگاه بزرگ است که در آن کار می‌شود.

شاهرخی تاکید کرد: طرح‌های بزرگ و اثرگذاری در استان در دست اجرا است که می‌تواند مایه امید مردم باشد.

وی افزود: نعمت خدمت‌گذاری نصیب ما شده که باید قدردان آن باشیم و از لحظه‌ای  برای خدمت‌گذاری غافل نشویم.

استاندار همدان، گفت: در شرایطی که فشار اقتصادی دشمن بر مردم بیشتر شده، باید با تلاش مضاعف و بی‌وقفه به مثابه مدیر جهادی پای کار باشیم. 

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی توجه داشته باشند که در سال پایانی باید کارهای نیمه تمام را به سرانجام برسانند.

شاهرخی با اشاره به سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان، توجه به معیشت، اشتغال و تولید در اولویت بوده است، تصریح کرد:  در شرایط شیوع کرونا، توجه به معیشت و سلامت مردم در اولویت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه خبرنکاران و رسانه ها به عنوان چشم ناظر استان، سند راهبردی را رصد کنند و تحلیل کنند، گفت: مدیران باید طرح‌های با اهمیت و نیازهای استان را در وزارت خانه پیگیری کنند تا اعتبارات ملی برای طرح‌ها اختصاص یابد.

استاندار همدان افزود: اجرای طرح‌های عمرانی در استان از جمله سد خرم‌رود، سد گرین نهاوند و تاثیرات اقتصادی و اجتماعی آن‌ها برای مردم تبیین شود.

وی گفت: ادارات و دستگاه ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تورهای خبری را برای اطلاع رسانی و انعکاس عملکرد در اجرای طرح ها داشته باشند.

شاهرخی، گفت: دورهمی‌های خانوادگی و تجمع ها عامل روند افزایشی کرونا در این استان شده است و بیشتر مبتلایان به کرونا به علت حضور در تجمع‌ها و دور همی ها بود که مردم باید رعایت کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: