ابوطالبیان: «شیما صفایی» ملی‌پوش تیم ملی تنیس‌روی‌میز جوانان شد

رئیس هیئت تنیس‌روی‌میز استان همدان، گفت: «شیما صفایی» ملی‌پوش تیم ملی تنیس‌روی‌میز جوانان شد.

زهره ابوطالبان در گفتگو با خبرنگار برنا از همدان، اظهار کرد: در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان دختر کشور که از ۲۰ اردیبهشت‌ماه به مدت ۴ روز در کمپ بین‌المللی شهید عضدی تهران در جریان بود، «شیما صفایی» از استان همدان به عضویت تیم ملی درآمد.

وی گفت: نماینده استان همدان که هم‌زمان با آغاز مسابقات در جدول اصلی رقابت‌ها پا به میدان رقابت با سایر حریفان گذاشت و در آخرین سال حضور خود در رده سنی جوانان بدون باخت موفق شد با کسب ۲۲ امتیاز به‌عنوان نفر اول صاحب لباس تیم ملی شود‌.

شیما صفاییرئیس هیئت تنیس‌روی‌میز استان همدان، تصریح کرد: فاطمه یاری از مازندران با دو باخت در مقابل شیما صفایی و یکتا ادیبیان با کسب ۲۰ امتیاز، موفق شد در جایگاه دوم قرار گیرد.

وی افزود: الینا رحیمی از استان آذربایجان غربی نیز با کسب ۲۰ امتیاز سومین عضو تیم ملی تنیس‌روی‌میز جوانان شناخته شد.

شیما صفایی

ابوطالبیان با اشاره به اینکه مرحله مقدماتی این پیکارها در دو روز با شناخت ۴ چهره‌های برتر پیگیری شد، گفت: مسابقات در جدول اصلی نیز با حضور ۴ نفر برتر رنکینگ جهانی و ۴ نفر برتر ملی تا به امروز (جمعه) با شناخت سه چهره ملی‌پوش جوانان دنبال شد و ترکیب نهایی تیم ملی جوانان دختر جهت حضور در مسابقات آسیای میانه قزاقستان و قهرمانی جوانان آسیا در لائوس مشخص شد.

گفتنی است نمایندگان همدان در این مسابقات شیما صفایی، بهار محمدی و مبینا اصلانی بودند.

انتهای پیام

حسین بحیرایی

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار همدان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار همدان

  اخبار برگزیده