طرح توزیع میوه تنظیم بازار قیمت ها را تثبیت کرد

طرح توزیع میوه تنظیم بازار قیمت ها را تثبیت کرد

فرماندار همدان گفت: اجرای طرح توزیع میوه تنظیم بازار در همدان در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان موجب ثبات بازار و تثبیت قیمت ها شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مسلم مخفی در بازدید از مراکز عرضه میوه ایام پایانی سال ۱۴۰۱ و نوروز ۱۴۰۲ اظهار داشت: اجرای طرح تامین و توزیع میوه تنظیم بازار در استان همدان قیمت میوه را در بازار تثبیت کرده و مانع از افزایش قیمت از سوی دلالان شده است.

وی با اشاره به تعیین قیمت نهایی در کارگروه راهبری میوه ایام پایانی سال افزود: سیب قرمز با قیمت ۲۶ هزار تومان، سیب زرد با قیمت ۳۰ هزار تومان و پرتقال تامسون با قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه و در دسترس مردم قرار دارد.

فرماندار همدان با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید در ۳۰ غرفه در سطح شهرستان همدان انجام می شود ادامه داد: بر اساس گزارش های بازرسان و نظرات مردمی، توزیع میوه های ذخیره شده در طرح تنظیم بازار که از جمعه ۲۶ اسفند توسط تعاون روستایی آغاز شده موجب ثبات و در برخی مناطق کاهش قیمت میوه های نوروزی شده است.

مخفی اظهار داشت: قیمت مناسب و کیفیت مطلوب میوه های عرضه شده سبب افزایش تقاضا در اجرای این طرح شده که در صورت تداوم درخواست ها تا پایان تعطیلات نوروزی عرضه میوه طرح تنظیم بازار تداوم خواهد داشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار همدان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار همدان

    اخبار برگزیده