رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در گفت وگو با خبرنگار برنا در نهاوند اظهار داشت: این مسابقات در کلاس‌های چهار سیلندر کاربراتوری آزاد، چهار سیلندر انژکتوری آزاد، شش سیلندر کاربراتوری آزاد، شش سیلندر انژکتوری و کلاس هشت سیلندر و آزاد به مدت دو روزبه میزبانی نهاوند در پیست تازه تاسیس این شهرستان برگزار شد.

 

کولیوند اظهار داشت: اتومبیلرانان به همراه 91 خودرو دو دیفرانسیل خود رقابت نزدیک و فشرده‌ای را به مدت دوروزه در پیست نهاوند تجربه کردند که به گفته مسئولان فنی فدراسیون و شرکت‌کنندگان پیست تازه تأسیس نهاوند و میزبانی آنها یکی از بهترین دوره مسابقات در کشور بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: پس از دو روز و در پایان برگزاری مسابقات به ترتیب در قسمت تیمی استان زنجان با کسب دو مقام اول و یک مقام دوم، خراسان رضوی با یک مقام اول و یک مقام سوم و تیم استان البرز با کسب یک مقام دوم و یک مقام سوم در جایگاه اول تا سوم تیمی مسابقات اتومبیلرانی کشور در نهاوند قرار گرفتند.

 

وی بیان کرد: در بخش انفرادی در کلاس شش سیلندر روح‌الله عسگر لو و کاظم انصاری هر دو از استان زنجان اول و دوم شدند و محمدجواد علیزاده از خراسان رضوی مقام سوم را کسب کردند.

 

کولیوند عنوان کرد: در کلاس چهار سیلندر کاربراتوری آقایان حمیدرضا حسنی از زنجان اول و سجاد وکیلی و قاسم وکیلی هر دو از استان البرز به ترتیب دوم و سوم شدند همچنین در کلاس اورال محمود میرزایی از استان البرز مقام اول و زکریا بهرام میرزایی از استان کرمانشاه و پوریا حسین از استان تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: در کلاس چهار سیلندر انژکتور زیر 1500 سی‌سی محمود رضایی از زنجان اول و سعید حاجی‌آبادی و اصغر زاده بیگ از استان‌های قزوین و آذربایجان شرقی به ترتیب دوم و سوم شدند البته حضور چشمگیر تماشاگران نهاوندی که نزدیک به 2000 نفر بودند نیز قابل‌توجه بود.

وی اظهار داشت: در طول برگزاری مسابقات مسائلی پیش آمد که مربوط به شهرستان نبود بلکه مشکلات شرکت‌کنندگان با مسئولان و داوران فدراسیون بود اما در پایان مسئولان شهرستان و هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان به هرکدام از شرکت‌کنندگان یک بسته سوغاتی نهاوند به همراه بسته‌ای فرهنگی داد.

 

کولیوند گفت: در طول دو روز برگزاری مسابقه گروهایی از شبکه دو  استانی همدان ورزش و شبکه سوم سیما این مسابقات را پوشش تصویری دادند در مراسم اختتامیه این مسابقات نیز که در مجموعه ورزشی علیمرادیان برگزار شد سرپرست فرمانداری، معاون مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و اعضای فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری جمهوری اسلامی حضور داشتند.