به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، ناکامی پاس در ایستگاه هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور باعث شد تا مدیرعامل این باشگاه دقایقی پس از پایان بازی 20 درصد کسر قرارداد فصل جاری اعضای تیم به عنوان جریمه را به آنان ابلاغ کند.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان اظهار کرد: هرگز انتظار نداشتم پیروزی تیم ما در مقابل پارسه در واپسین دقایق بازی منجر به تساوی شود و همین از دست دادن امتیاز باعث شد تا تصمیم به جریمه مالی اعضای تیم کنم.

بهرام یدی  افزود: پس از پایان بازی نشست فوق العاده اعضای کادر فنی را تشکیل داده و جریمه 20 درصدی تمامی اعضای تیم را به آنان ابلاغ کردم.

وی اضافه کرد: همچنین با تشکیل کمیته انضباطی باشگاه پاس همدان نسبت به برخی مسایل انضباطی تیم تصمیم گیری و با خاطیان برخورد خواهیم کرد.

یدی خاطرنشان کرد: اعضای کادر فنی تیم پاس نیز موظف شدند هرچه سریعتر با رفع نقاط ضعف و ایراداتی فنی و تاکتیکی تیم، نسبت به تغییرات لازم در راستای کسب نتایج مطلوب اقدام کنند.

وی در خصوص شعار برخی تماشاگران در بازی دیروز از روی سکوها گفت: توجهی به این مسایل نداریم چرا که مسوولان تصمیم گیرنده تیم هستند و اهداف این افراد که از روی سکوها شعار می دهند نیز مشخص است.

وی افزود: در هفت هفته اخیر تمامی تیم های لیگ یک دچار فراز و نشیب بوده اند و اغلب تیم های مدعی هم امتیاز از دست داده اند اما توجه داشته باشید که تماشاگران این تیم ها در برد و باخت ها 90 دقیقه تیم خود را تشویق جانانه کرده اند.

وی تاکید کرد: شرایط پاس به این شکل در قعرجدول باقی نخواهد ماند و تدابیر لازم از سوی کادر فنی برای کسب پیروزی اتخاذ می شود.

پاس همدان با کسب چهار امتیاز از شش بازی در قعرجدول رقابت های لیگ دسته یک کشور باقی مانده است.