به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، استاندار همدان در حاشیه برنامه ملاقات عمومی با سرمایه گذاران ضمن قدردانی از همراهی بانک ها و نقش آنها در توسعه استان گفت: با توجه به منابع محدود بانکها و ضرورت بهره مندی استان از این منابع، باید روند پیگیری طرحهای مصوب دارای تسهیلات استان، بدون تعلل و به سرعت از سوی سرمایه گذار و بانک پیگیری شود.

وی افزود: روند سرمایه گذاری در همدان تسهیل شده است و در صورت بروز مشکل در روند سرمایه گذاری مدیران استان حامی سرمایه گذاران برای رفع مشکل هستند.

استاندار با بیان اینکه برنامه ملاقات عمومی بصورت مستمر در حال برگزاری است، گفت: علاوه بر این برنامه، در دیدارها و جلسات بویژه در سفر به شهرستانها دیدارهای پیش بینی نشده برای بررسی مشکلات مردم برگزار می شود.

نیکبخت اضافه کرد: از مدیران استان نیز خواسته شده تا روزی را در هفته به ملاقات عمومی با مراجعان اختصاص دهند و این ملاکی در ارزشیابی مدیران خواهد بود.

در ملاقات عمومی استاندار همدان مشکلات چند سرمایه گذار، موسس هتل، طرح بزرگ کشاورزی، معلمان پیش دبستانی و طرح های تحقیقی مطرح و دستور لازم برای رفع مشکلات مطروحه با حضور مدیران مربوطه صادر شد.