به گزارش خبرگزاری برنا از همدان،  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان صبح امروز در نشست مجمع عمومی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد همدان، اظهار کرد: تلاش دانشگاه آزاد واحد همدان در برگزاری جلسه هیئت امنا، چهارمین نشست پایش امور استان‌های دانشگاه و شورای سیاست‌گذاری سما قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: تلاش برای ایجاد محیط پویا و بانشاط علمی حاصل تلاش و همدلی کارکنان دانشگاه آزاد است که این امر مزیت رقابتی مؤثری را برای این دانشگاه به وجود آورده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان با اشاره به افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد همدان گفت: کیفیت‌بخشی به امور و کیفی‌سازی روندها و فرآیندهای دانشگاه مهم‌ترین رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان است.

وی بیان کرد: تکریم دانشجویان به عنوان ارباب‌رجوع‌ باید سرلوحه کار قرار گیرد که این موضوع خود یک امر مؤثر و نقش‌آفرین در کیفیت‌بخشی به کارها محسوب می‌شود.

جامه‎بزرگی با تأکید بر اینکه در بحث مالی و بودجه نباید با چشم بسته حرکت کرد، افزود: در این زمینه باید با تحلیل درست از شرایط حال و آینده نقشه راه دانشگاه را ترسیم کرد که این امر در دانشگاه آزاد بسیار منظم و مدون شکل گرفته است.

وی تأکید کرد: باید نگرش دانشگاه «متکی به شهریه» را عوض کرد و گام به سوی اقتصاد دانش‌بنیان و دانشگاه‌های نسل سوم برداشت.

رئیس دانشگاه آزاد واحد همدان با اشاره به بخشنامه ساها گفت: کارشناسان و کارمندان می‌توانند در این زمینه به خوبی نقش‌آفرینی کنند که علاوه بر منتفع شدن شخص، سیستم دانشگاه نیز از منافع آن بهره‌مند شود.

در پایان از مهدی غفاری، حمیدرضا مظاهری، حمیدرضا اکبری، بهروز حشمتی، علیمراد سلطانی مجال، مهدی شهابی، امین جهانگرد، مرتضی پاینده، سیدمهدی جلالی، کیومرث بهرامی، علی پناهی، عزیز کمالیان، احمد جعفری و مژگان پرچمی به عنوان کارکنان نمونه دانشگاه با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.