به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به وزش باد و سرمای شدید اظهار کرد: در حال حاضر همه راه‌های مواصلاتی همدان باز و تردد در جاده‌ها امکان‌پذیر است.

وی با توصیه به داشتن زنجیر چرخ به هنگام تردد در جاده‌ها خاطرنشان کرد: امکان دارد با بارش برف جاده‌ها نیز دچار لغزندگی شود و رانندگان باید در چنین روزهای سرد زمستانی به همراه خود وسایل ایمنی راه از جمله زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس‌راه استان همدان با بیان اینکه عوامل پلیس‌راه استان به صورت شبانه‌روزی به کنترل جاده‌ها می‌پردازند، گفت: با حضور مستمر آنها در جاده‌ها از ایجاد راه‌بندان و گره‌های ترافیکی جلوگیری می‌شود.

وی گفت: خوشبختانه امروز تصادفی در جاده‌ها رخ نداده است اما رانندگان و عابران در این روزهای برفی و یخبندان احتیاط بیشتری کنند.

شاکری افزود: چند روز گذشته یک تریلی با پراید برخورد می‌کند و این حادثه دو مجروح کاملاً سطحی داشت اما به جای اینکه در این هوای مه‌آلود خودروها به کنار جاده‌ها هدایت شوند، سرنشینان نیز از خودرو پیاده و سطح آسفالت نشسته بودند که یک دستگاه کامیونت ایسوزو به علت محدودیت دید با پسربچه 11 ساله برخورد و باعث مرگ وی می‌شود.

وی با بیان اینکه محل این حادثه کیلومتر سه محور همدان به ملایر بوده است، افزود: علت تصادف اول دور زدن تریلی و علت حادثه دوم عدم توجه به جلو کامیونت ایسوزو گزارش شد.