به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، عضو  شورای شهر همدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری همدان در زمینه اجرای مهندسی ترافیک به تمامی تعهدات خود عمل کرده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

کامران گردان با اشاره به اینکه ماهانه 45 دستگاه خودرو جدید شماره‌گذاری شده و وارد ناوگان حمل و نقل عمومی می‌شود، تصریح کرد: با این وجود شهرداری همدان در مدیریت ترافیک و حمل و نقل عملکرد مطلوبی داشته است که جای تقدیر دارد.

وی درباره ساماندهی وانت‌بارهای سطح شهر همدان گفت: فقط شهرداری همدان در این زمینه نمی‌تواند عمل کند بلکه پلیس باید در این زمینه وارد شده و اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه وانت بارهای ورودی از شهرهای اطراف نباید در سطح شهر همدان فعالیت کنند، عنوان کرد: پلیس در این زمینه قدرت اجرایی ندارد و ابراز عجز کرده‌اند ولی به دنبال ساماندهی وانت بارها در محلی مشخص هستیم که این ساماندهی نیازمند همکاری پلیس و فرمانداری است.

عضو شورای شهر همدان با اشاره به اینکه برای روزبازارهای همدان نیز تدبیری اندیشیده شده است، گفت: نخستین روزبازار در خیابان هنرستان به صورت پوشیده فعالیت خود را از این پس آغاز کرده و سپس سایر روزبازارها در این زمینه تجهیز می‌شوند.

وی افزود: تاکسیهای شهر همدان براساس نرم جمعیتی شهر همدان بیشتر از ظرفیت موجود است که در دولت گذشته این تصمیم گرفته شد و برای مردم و تاکسرانان مشکلاتی ایجاد کرده است.