به گزارش خبرگزاری برنااز همدان، محمدعلی پرزاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مباحث سرمایه‌گذاری مورد توجه شورای شهر است، اظهار کرد: برای پروژه پارکینگ آقاجانی‌بیگ که در بهمن 93 کلنگ‌زنی شد تاکنون کاری نشده و روند انجام آن نیز ضعیف است.

وی با بیان اینکه اجرای کند و ضعیف پروژه‌ها جای سئوال دارد، در ادامه سخنانش افزود: پروژه روگذر شهید همدانی در 22 بهمن سال گذشته کلنگ‌زنی شد که پیشرفت نسبی مناسبی دارد.

عضو شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه امیدواریم در اجرای امور و پروژه‌ها مانعی ایجاد نشود، خاطرنشان کرد: پروژه بازار سینا نیز یک پروژه قدیمی بوده و در حال حاضر چالش‎برانگیز شده است.

وی با بیان اینکه پروژه میدان بار هم از شورای شهر سوم باقی مانده است، گفت: برای اجرای پروژه میدان بار زمینی به مساحت 50 هکتار خریداری شده است.

پرزاد با اشاره به اینکه روند اجرای پروژه میدان بار در همدان عقب افتاده است زیرا در سال‌های قبل افراد شرکت‎کننده در مناقصه توانایی لازم را نداشتند، افزود: هفته آینده پروژه میدان بار با پیمانکاری بنیاد تعاون ارتش کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی ایرادات در شورای شهر دیر حل می‌شود، گفت: در همدان عقب‎افتادگی سرمایه‌گذاری بسیار است و تنگ‌نظری‌هایی هم وجود دارد که بعضاً به ما هم تحمیل می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: شورای شهر در راستای حمایت از سرمایه‌گذار تلاش می‌کند و به همین منظور عوارض ساخت هتل در همدان رایگان شده است.