به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مسؤول آموزش بسیج اساتید دانشگاه‌های کشور گفت: در حال حاضر 76 هزار عضو هیأت علمی در کشور داریم که 32 هزار نفر از آنها عضو بسیج هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه امام راحل قدرت معنوی را در بین مردم زنده کرد، افزود: امروز قدرت معنوی نشان داد که مردم ایران الگوی همه آزادگان جهان هستند.

 

وی با بیان اینکه دو ابرقدرت آمریکا و شوروی همواره در مقابل هم قرار داشتند،  تصریح کرد: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرد که قدرت در دست ملت ها است نه دولت ها و بدین ترتیب امام (ره)معادلات بین المللی جهان را بر هم زد.

 

مسؤول آموزش بسیج اساتید دانشگاه‌های کشور اظهار داشت: در جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی دو ابر قدرت آمریکا و شوروی هر دو کشور به نیروهای بعثی عراق کمک می کردند و امروز قدرت معنوی نشان داد که مردم ایران الگوی همه آزادگان جهان هستند.

 

حجت‌الاسلام نصیری فرد خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی باعث شده تا امروز قدرت مبتنی بر پول و اقتصاد به رهبری آمریکا و قدرت دیگر متکی بر خدا و ایمان مردم به رهبری جمهوری اسلامی مقابل هم قرار گیرند.

 

وی با بیان اینکه وجود رهبری هوشمند و مدبر از خصوصیات حکومت اسلامی است، ابراز داشت: بسیج و سپاه امروز مایه افتخار است زیرا همین مجموعه جنگ هشت ساله را مدیریت کردند و امروز نیز افتخارآفرینی می کنند.