به گزارش خبرگزاری برنا از همدان؛ امام جمعه موقت همدان گفت: عفاف و حجاب، موضوعی است که باید تمام نهادهای فرهنگ‌ساز جامعه نسبت به نهادینه کردن آن در کشور برنامه‎ریزی کنند.

وی افزود: روزه‌داران در ماه مبارک رمضان و در روزهای گرم، با روزه‌داری سعی کردند به خدای متعال نزدیک شوند که باید بعد از این ماه پر خیر و برکت نیز نسبت به حفظ داشته‌های خود در این ماه تلاش کنند.

امام جمعه موقت همدان انقلاب اسلامی را نعمت و موهبتی بزرگ برای مردم عنوان کرد و افزود: دشمن از راه‌های مختلف سعی در از بین بردن انقلاب دارد که باید بصیر و هوشیار بود.

وی با اشاره به تقدیم 250 هزار شهید برای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: باید دشمن‌شناس بوده و در راه شهدای انقلاب و آرمان‌های آنها حرکت کنیم.

جوادی در ادامه با اشاره به بزرگداشت هفته حجاب و عفاف گفت: عفاف و حجاب، موضوعی است که باید تمام نهادهای فرهنگ‌ساز جامعه نسبت به نهادینه کردن آن در کشور برنامه‎ریزی کنند و در این مسیر کارهای بزرگی را انجام دهند.

وی احیای امر به معروف و نهی از منکر را یکی از ضروریات در جامعه دانست و تصریح کرد: به طور حتم با توجه به این فریضه الهی از بسیاری از مشکلات جامعه نیز کاسته خواهد شد.

امام جمعه موقت همدان توجه به عفاف و حجاب را باعث سلامت و سعادت جامعه دانست و اظهار داشت: اگر هر فردی اخلاق خود را در جامعه کنترل کند عفاف و حجاب نیز در سطح جامعه جاری و ساری خواهد شد.

وی با اشاره به سالروز جنگ 33 روزه رژیم غاصب صهیونیستی علیه لبنان نیز گفت: نیروهای مقاومت آنچنان در این جنگ مقاومت کردند که اسرائیل به غلط کردن افتاد.

جوادی با تأکید بر لزوم توجه به حمایت همه‌جانبه از جبهه مقاومت، امنیت و آسایش امروز کشور را مرهون جانفشانی مدافعان حرم در جبهه مقاومت دانست.