به گزارش خبرگزاری برنا از همدان ،در ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی و در خجسته ایام ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم با شکوه و معنوی جشن حمایت از خانواده زندانیان انجمن حمایت زندانیان همدان با حضور قریب به 300 نفر از خانواده های مددجویان تحت پوشش ، جمعی از خیرین و مسئولین اجرائی و قضائی استان در محل تالار پذیرائی میلاد وابسته به این انجمن با پذیرائی و اطعام و همچنین اجرای برنامه های متنوع از جمله مولودی خوانی در مدح حضرت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد .

خیرین و نیکوکاران و ارگان ها و نهادهای حمایتی جمعا مبلغ تقریبی 700/000/000ریال معادل هفتاد میلیون تومان بابت کمک به خانواده های زندانیان نیازمند و آبرومند بصورت نقدی و غیر نقدی به انجمن اهداء کردند و مقدمات آزادی تنی چند از محکومین مالی غیر عمد نیز توسط خیرین مرتبط با انجمن فراهم شد .

گفتنی است به برکت ایام ماه مبارک رمضان علاوه بر پرداخت مستمری نقدی به خانواده های مددجویان تحت پوشش یک بسته سبد مواد غذائی شامل برنج ، روغن و مرغ به ارزش ریالی 600/000ریال معادل شصت هزار تومان هم به آنان تحویل داده شد .

همچنین 1500 نفر از اعضای خانواده های مددجویان از برنامه توزیع و اطعام غذای گرم این انجمن در طول این ماه با برکت بهره مند گردیدند