به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به برنامه‌های اداره ورزش و جوانان ملایر یادبود شهید شاخص استان همدان اظهار داشت: قدم در مسیر شهدا و حرکت درراه آنان و تلفیق آن با ورزش  امروز بهترین راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه است.

وی فرهنگ و ورزش را مکمل یکدیگر در افزود: تهاجم فرهنگی تهدیدی جدی برای جوانان بوده که ورزش  برای مقابله با این تهاجم فرهنگی نقشی مؤثر دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: در راستای یادبود شهید شاخص استان همدان اولویت شهید جبهه مقاومت حاج رسول حیدری 60 برنامه فرهنگی ورزشی مختلف در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

وی گفت: شهید مظلوم حاج رسول حیدری اولین شهید ایران در بلاد مسلمین بوده که در دفاع از مردم مظلوم بوسنی در سال 71 به شهادت رسید.

رضایی با اشاره به میزبانی ملایر در مسابقات مردان آهنین غرب کشور بیان کرد: این مسابقات اول مردادماه و به یاد و نام شهید رسول حیدری برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتبال با حضور تیم رسانه همدان در ملایر یادبود این شهید شاخص و حضور در ورزشکاران بر سر مزار این شهید از دیگر برنامه‌های اداره ورزش در راستای یادبود شهید شاخص استان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت:  برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در سطح شهرستان و استان، برگزاری محافل یادبود این شهید در سالن‌های ورزشی و برگزاری مسابقات در بخش‌های مختلف از دیگر برنامه‌های اداره ورزش و جوانان است.

وی گفت: امنیت و آرامش امروز ما مدیون جان‌فشانی شهدا بوده و ما هرقدر هم که درراه شهدا قدم برداشته بازهم کم‌کاری کرده‌ایم.