مسئول موسسه آبشار عاطفه‌ها نمایندگی استان همدان در حاشیه مراسم جهزیه 88 زوج همدانی به خبرنگار برنا گفت: امروز به لطف خدا و کمک 800 خیر، 88 جهیزیه برای 88 عروس و داماد حاضر شده و پس از این مراسم وسایل آماده شده به تازه عروس‌ها اهدا می‌شود.

مهری مکاری بیان کرد: سازمان مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها در استان همدان یکی از 230 نمایندگی فعال در کشور است که خوشبختانه در استان همدان بیش از 5 سال سابقه فعالیت دارد و در شهرستان اسدآباد و ملایر نیز نمایندگی دارد.

به گفته وی، این مؤسسه در طول سال 3 بار اقدام به تهیه جهیزیه برای نوعروسان می‌کند که نیمه شعبان، میلاد امام رضا(ع) و میلاد حضرت زینب(س) جهیزیه‌های تهیه شده اهدا می‌شود.

مکاری بیان کرد: با کمک خیرین 88 جهیزیه همزمان با تولد امام رضا(ع) آماده شده که هر جهیزیه 8 قلم از کالاهای اساسی را دارد و برای تهیه این 88 جهیزیه 220 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: مؤسسه آبشار عاطفه‌ها علاوه بر تهیه جهیزیه اقداماتی دیگری نیز تهیه و تحویل سبد کالا برای خانواده‌ها و روستاهای محروم، تعمیر و ساخت منازل مهرجویان تحت حمایت، تحویل البسه به صورت فصلی به خانواده‌ها، پرداخت کمک هزینه تحصیلی و شهریه به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت نیز دارد.

مسئول موسسه آبشار عاطفه‌ها نمایندگی استان همدان ادامه داد: برپایی سفره‌های افطاری در ماه مبارک رمضان، اعزام مهرجویان به حرم حضرت معصومه(س)، مشاوره گوناگون در زمینه اختلافات خانوادگی، اخلاقی و... از دیگر اقدامات این مؤسسه است.