به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری باند سه نفره سارقان موتورسیکلت توسط ماموران کلانتری 16 شهید مدنی خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرک شهید مدنی و شکایت مالباختگان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته ماموران توانستند با بکارگیری منابع و با استفاده از شگردهای پلیسی یکی از سارقان را که از سارقان سابقه‎دار موتورسیکلت بود را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران با دستور قضایی وارد مخفیگاه او شده و متهم را در حال استعمال مواد مخدر همراه با دو نفر دیگر از اعضای باند سرقت موتورسیکلت دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان در بازجویی‌های فنی به چندین فقره سرقت موتورسیکلت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده، برای بررسی بیشتر جرایم تحویل پلیس آگاهی همدان شدند.

قویمی از شهروندان خواست وسایل نقلیه خود را به سیستم‎های هشداردهنده مجهز و از پارک آنها در مکان های خلوت خودداری کنند تا از بروز مشکلاتی مانند سرقت جلوگیری شود.

وی از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه ناامنی و فعالیت مشکوک مجرمان مراتب را با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان سخنانش با بیان اینکه مشارکت مردمی باعث پیشبرد بهتر امور در مجموعه ناجا شده است، افزود: به طور حتم این مهم باید بیشتر از قبل در سطح جامعه تقویت شود.