به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان اظهار کرد: دومین همایش ملی «نقش رونق اقتصای در پیشگیری از آسیب های اجتماعی» در همدان برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه این همایش با همکاری علمی دانشگاه بوعلی، علوم پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار می شود، افزود: دستگاه‎ها و نهادهای مختلف اقتصادی و اجتماعی استان از برگزاری این همایش حمایت و پشتیبانی می‎کنند.

رئیس اتاق بازرگانی همدان با بیان اینکه این همایش 19 و 20 آبان‌ماه در سالن همایش‎های دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‏‎شود، افزود: وزیر اقتصاد و دارایی میهمان ویژه این همایش ملی خواهد بود.

وی تصریح کرد: در برگزاری این همایش؛ علاوه بر اتاق بازرگانی استان، دادگستری همدان و موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران نیز مشارکت و همکاری دارند.

زبردست خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی ایران، مرکز پژوهش‎های مجلس شورای اسلامی، استانداری همدان، معاونت پژوهش‌های حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک، اداره‌کل بهزیستی استان همدان، شبکه استانی همدان، اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان، بنیاد ملی نخبگان، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری و انجمن حقوق‎شناسی از حامیان برگزاری این همایش هستند.