به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رئیس پلیس راه استان همدان افزود: یک دستگاه خودروی پژو 405 که اقدام به جابجایی مسافر در مسیر روستایی عبدالرحیم به سمت همدان می کرد در نزدیکی روستای نشر دچار سانحه شد.

وی اضافه کرد: راننده این خودرو هنگام عبور از این مسیر روستایی با سرعت بالایی تردد می کرد که در یکی از پیچ ها خودرو واژگون می شود.

وی بیان کرد: این خودرو پنج سرنشین داشته است که یکی از سرنشینان عقب این وسیله نقلیه به علت برخورد قسمت سر با زمین جان خود را از دست داده و 2 نفر هم مجروح می شوند.

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: میزان سرعت پیش بینی شده برای این پیچ ها 30 کیلومتر در ساعت است ولی شواهد گویای این است که این خودرو با سه برابر سرعت مجاز تردد کرده است.

سرهنگ عزیزی با ذکر اینکه نیمه نخست امسال 35 نفر در جاده های روستایی همدان جان باختند افزود: 17 درصد فوت ناشی از سوانح رانندگی در جاده های روستایی رخ داده که این آمار روز به روز در حال افزایش است.

از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه بر اثر بروز 209 فقره سانحه فوتی، 251 نفر در سوانح جاده ای این استان جان باختند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش داشته است.