به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: این پارک تخصصی ورزشی در زمینی به وسعت 21 هزار متر مربع از دو ماه قبل در شهرک بهشتی همدان در حال احداث است و قرار از ظرف یکسال بهره برداری شود.

وی اضافه کرد: این پارک تخصصی ورزش فضای مناسب اغلب رشته های ورزشی را مهیا خواهد ساخت تا عموم شهروندان بتوانند از مزیت های آن استفاده لازم را داشته باشند.

وی توسعه فضاهای ورزشی یکی از رویکردهای اصلی شورا در بخش ورزش است و افزود: احداث دهکده ورزش محلات به مساحت 20 هکتار از دیگر اقدام های اجرایی در سال جاری است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت سالن ورزشی در اسلامشهر، ایجاد پنج زمین خاکی استاندارد برگزاری رقابت های فوتبال محلات، احداث سالن بزرگ ورزشی سردار شهید همدانی در شهرک فرهنگیان با مشارکت سپاه پاسداران و شهرداری و راه اندازی زمین فوتبال آینه روشن به متراژ سه هزار و 500 مترمربع از مهمترین طرح های راه اندازی شده در سال جاری است.

مدیر شهرداری منطقه 2 همدان نیز درباره عملیات اجرایی ساخت بزرگترین پارک تخصصی ورزش غرب کشور در این شهر گفت: برای احداث این طرح عمرانی ورزشی امسال 16 میلیارد ریال بودجه در نظر گرفته شد.

رضا ابرار خرم افزود: این پارک بزرگ شامل زمین چمن فوتبال، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، تنیس، بسکتبال، ورزش های همگانی و پیست دوچرخه سواری است.

وی اضافه کرد: شهرک بهشتی همدان دارای فضای مناسب برای ساخت این طرح بزرگ ورزشی است و با ساخت این پارک همگان می توانند از امکانات استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: ساخت این پارک بزرگ ورزشی کمک زیادی به توسعه ورزش استان همدان خواهد داشت و دغدغه های ورزشکاران اغلب رشته های ورزشی نیز برطرف خواهد شد.