به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، نماینده ولی فقیه در استان همدان در جشنواره ملی «خورشید طوس» با تأکید بر اینکه خرسند ساختن قلب مؤمن عبادت است، اظهار کرد: رسول گرامی اسلام(ص) در حدیثی می‌فرمایند که خدای تعالی خود اعلاست و کارهای بلند و والا را دوست دارد.

وی با بیان اینکه رفتن به در خانه کریم برای خواستن مسائل کوچک نارواست، افزود: در مقابل بلندنظری تنگ نظری‌ها خود مانع پیشرفت و توسعه است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه یکی از عقب ماندگی‌های مزمن شهر همدان تنگ نظری و کوچک دیدن است، افزود: همدانی‌ها نمی‌دانند که این تنگ نظری‌ها چه ضرر و زیانی به شهر وارد کرده است.

وی با بیان اینکه وسعت دانشگاه بوعلی 200 هکتار است، بیان کرد: این نشان می‌دهد بنیان‌گذار دانشگاه بوعلی آن را کوچک ندیده است.

محمدی با اشاره به اینکه طراح میدان امام خمینی(ره) در همدان یک آلمانی بوده است، افزود: این طراح هر دین و اعتقادی داشته اما میدان مرکزی همدان را کوچک طراحی نکرده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت حسن خلق در زندگی انسان اشاره کرد و یادآور شد: هم اکنون یکی از بدبختی‌های کشور طلاق است چرا که خانم و آقا حسن خلق ندارند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان یکی از مسائل حائز اهمیت در زندگی انسان را همت بلند دانست و ادامه داد: باید یاد بگیریم که در تمام امور زندگی خود گرفتار مسائل کوچک و ناچیز نشویم.