به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به دیدار این هفته شهرداری همدان برابر شاهین بوشهر اظهار داشت: تیم شاهین بوشهر از تیم‌های خوب و پر مهره لیگ دسته دوم است که می‌تواند برای هر تیمی مشکل‌ساز شود.

وی بابیان اینکه این تیم بازیکنان بسیار خوبی را جمع کرده و از مدعیان صعود به دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم است، افزود: این بازی برای ما یک بازی بسیار مهم و سخت است و اگر اسیر مسائل حاشیه‌ای نشویم به‌طورقطع می‌توانیم با دست‌پر از این بازی خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط این دیدار گفت: در دیدار برابر شاهین بوشهر ۶ تا ۷ مهره‌های اصلی خود را در اختیار نداریم.

وی عنوان کرد: متأسفانه تیم شهرداری همدان در تعطیلات نیم‌فصل لیگ دسته دوم ۵ بازیکن اصلی خود را از دست داد و نتوانستیم بازیکن خاصی را هم جذب کنیم.

گل محمدی بابیان اینکه از این بابت نسبت به بسیاری از رقیبان خود عقب هستیم، گفت: بیشتر تیم ها ۵ تا ۶ بازیکن خوب جذب و تیمشان را تقویت کردند اما تیم شهرداری همدان چند بازیکن خود را نیز از دست داد.

وی عنوان کرد: در این بازی چند بازیکن مصدوم داریم و حمید پروا نیز به دلیل اخراج در بازی گذشته در این بازی حضور نخواهد داشت.

وی بابیان اینکه به‌هیچ‌وجه نباید تصور کنیم که صعودمان به دور دوم مسابقات قطعی شده است، بیان کرد: تا لحظه آخر باید بجنگیم و امتیازات لازم را کسب کنیم تا به مرحله دوم مسابقات صعود کنیم.

گل محمدی با بیان اینکه از ابتدا هم قرارمان با بازیکنان همین بود که صعود کنیم، گفت: با بهترین شرایط به‌عنوان تیم اول صعود خواهیم کرد و در هر ۳ گروه لیگ دسته دوم نیز بهترین تیم خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان همچنین بابیان اینکه ناراحتم که شرایط پاس به این نحو پیش رفته اما مطمئنم پاس در بازی‌های آینده نتایج لازم را کسب خواهد کرد، گفت: هر دو تیم استان به دور دوم صعود خواهند کرد و اگر بتوانیم کاری برای دیگر نماینده استان انجام دهیم دریغ نمی‌کنیم.

گل محمدی با اشاره به لزوم حمایت از تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: دو هفته پیش پاداش صعود بازیکنان در لیگ دسته سوم با تلاش‌های صورت گرفته از طریق شهردار پرداخت شد ولی امسال بازیکنان تنها ۳۰ درصد مبلغ قراردادهای خود را گرفته‌اند و پاداش بیشتر بازی‌هایی که طبق قراردادشان باید پرداخت می‌شد پرداخت‌نشده است.

وی یادآور شد: تیم فوتبال شهرداری همدان در صدر جدول است و نیاز به رسیدگی و حمایت دارد چراکه شاید فردا دیر باشد.

گل محمدی بااشاره به اینکه بسیاری از تیم‌های گروه ما ۵۰ تا ۶۰ درصد قراردادهای بازیکنان خود را پرداخت کرده‌اند اما ما تنها ۳۰ درصد پرداخت کرده‌ایم، گفت: باوجوداینکه قراردادهای بازیکنان ما ناچیز است اگر از تیم ما حمایت نکنند در ادامه کار این تیم دچار مشکل خواهد شد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان سه‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه شهدای قدس همدان میزبان تیم فوتبال شاهین بوشهر است.