سرمربی تیم تنیس نوجوانان غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در همدان افزود: مسابقات تنیس قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه  2 به میزبانی تایلند از 21 دی در آکادمی تنیس آسیا آغاز شد و جمعه (یک بهمن) با قهرمانی تیم منتخب غرب آسیا پایان یافت. این مسابقات در رده سنی زیر 14 سال برگزار شد و تیم هایی از 14 کشور آسیایی به همراه تیم منتخب غرب آسیا حضور داشتند و به مدت 2 هفته به رقابت پرداختند. 

وی گفت: تیم تنیس غرب آسیا 7 بازیکن از لبنان، سوریه و اردن بودند که براساس نتایج کسب شده که در مسابقات نوجوانان غرب آسیا (اکتبر 2016) به میزبانی اردن انتخاب شدند.

برقعی افزود: در این مسابقات که مثل همیشه از سطح کیفی بسیار خوبی برگزار شد تیم غرب آسیا توانست با عملکرد قابل قبول و کسب عناوین مختلف در بخش پسران و دختران در مجموع 2 هفته جایگاه نخست رقابتهای سال 2017 را از آن خود کند و به عنوان قهرمانی دست یابد.

سرمربی تیم تنیس نوجوانان غرب آسیا افزود: نفرات برتر مسابقات گروه 2 به رقابتهای سطح 1 آسیا صعود کردند. این مسابقات هفته آینده در هند برگزار می شود. با توجه به نتایجی که در مسابقات تنیس قهرمانان آسیا کسب شد تیم منتخب غرب آسیا برای اولین بار موفق به صعود به گروه 1 آسیا شدند و باید خود را برای مسابقات سطح یک آماده کنند. 

وی گفت: بی شک این موفقیت بزرگ و ارزشمندی است که برای اولین بار در نتیجه تلاش و برنامه ریزی حاصل شد. امیدوارم که با برنامه ریزی و تمرین بتوانیم به نتایج مورد نظر در مسابقات پیش رو دست یابیم.

 برقعی در سالهای 2014 و 2016 سرمربیگری تیم غرب آسیا را در این رقابتها بر عهده داشت و توانست به عنوان نایب قهرمانی مسابقات در هر 2 دوره دست یابد.