به گزارش خبرگزاری برنا از همدان،  محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان با الماسی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری در این دیدار با اشاره به جایگاه بالای ورزش همدان گفت: همدان در بسیاری از رشته ها صاحب جایگاه و استعداد است و شرایط خوبی در بیشتر رشته های ورزشی داریم.

وی افزود: در رشته های همانند کشتی و هاکی از قدیم صاحب جایگاه بوده ایم اما در برخی رشته مانند بسکتبال و فوتبال یک مدت پیشرفت داشته ایم و زمانی هم در افول به سر برده ایم.

الماسی با بیان اینکه همدان نیازمند شادی و ونشاط اجتماعی است، اظهار کرد: با ورزش و فضا دادن به سازمان های مردم نهاد و زمینه سازی برای جذب جوانان می توان شادی و نشاط را به جامعه هدیه داد.

وی با ابراز رضایت از انتخاب جهانشیر به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: با سابقه ای که از شما دارم می دانم سال آینده سال خوبی برای ورزش استان خواهد بود و ما نیز در همه زمینه ها یاری گر شما و مجموعه ورزش و جوانان استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در انتصاب ها تحت تاثیر فضای سیاسی نباید قرار گرفت، افزود: سفر به شهرستان ها و اطلاع یافتن از وضعیت زیرساخت ها و حوزه ورزش و جوانان کار بسیار خوب و شایسته است و انتظار است در انتخاب روسای شهرستانی تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نگیرید.