به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، نماینده مردم ملایر در مجلس اظهار کرد: اینکه در نمایشگاه گردشگری و کسانی که عهده‌دار برگزاری این نمایشگاه‌ها هستند، اولویت دادن به استان‌ها و همدان مد نظر قرار گرفته، باعث خوشایندی است.

وی ادامه داد: معتقدم سازمان متولی گردشگری باید توجه داشته و اهمیت نقش گردشگری در شرایط فعلی کشور و اولویت کارها را بشناسد، به طوری که هم در مسوولان و هم مردم نیز فرهنگ‌سازی کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با تأکید بر اینکه باید داشته‌ها و توانمندی‌های گردشگری را برای مردم و دنیا بشناسانیم گفت: اگر بتوان ظرفیت‌های گردشگری را به جهانیان اثبات کرد، صنعت توریسم شکل گرفته و موجب رونق اقتصادی در این بخش خواهد بود.

وی اضافه کرد: امروز درآمدهای بخش گردشگری جزو درآمدهای مهم و موثر همه کشورهاست و کشور ما نیز همه این ظرفیت‌ها را به لحاظ طبیعی داراست، باید سعی در شناساندن این ظرفیت‌ها داشته باشیم.

کاظمی تبلیغات را برای گردشگری مهم برشمرد و افزود: باید در زمینه تبلیغات بیشتر کار کنیم و سازمان میراث فرهنگی نیز در سطح جهانی برنامه‌های خوبی داشته باشد، هرچند استان همدان نیز باید اهمیت این موضوع را برای مسوولان و مردم جا بیندازد.

وی با تأکید بر اینکه اهمیت بخش گردشگری در استان همدان برای مسوولان کشوری جا افتاده زیرا همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 انتخاب شد افزود: انتخاب همدان در سطح جهانی امتیاز خوبی است که بتوان در شناساندن موقعیت‌های گردشگری از آن بهره‌مند شد و حرکت درآمدزا و فرهنگ‌ساز برای شناساندن تمدن و فرهنگ و آثار گذشته داشت.