به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مجمع انتخابی رئیس هیأت تکواندوی استان همدان با حضور امینی دبیر فدراسیون،‌ جهانشیرمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، نماینده مربیان،‌ داوران، ورزشکاران و سایر اعضای مجمع در سالن کنفرانس استادیوم شهید شمسی پور همدان برگزار شد.

مدیرکل ورزش‌و‌جوانان استان همدان در ابتدای این مجمع گفت: تکواندو همدان جایگاه خوبی در کشور دارد اما نباید به این میزان بسنده کرد و باید جایگاه تکواندو همدان در کشور ارتقا یابد.

وی خواستار همدلی بین اعضای هیأت تکواندوی استان شد و افزود: تکواندو در سال های اخیر موفقیت های زیادی کسب کرده که در صورت همدلی و تلاش هرچه بیشتر اعضای هیات، شاهد رشد و پیشرفت این رشته ورزشی خواهیم بود.

محسن جهانشیر تصریح کرد: انتظار ما از هیات های ورزشی به خصوص تکواندو کسب رتبه نخست در همه زمینه ها است و باید به حدی تلاش کنیم که در مسابقات سایر تیم ها برای جایگاه دومی رقابت کنند.

کاندیداهای این مجمع انتخاباتی 7 نفر بودند که دو نفر قبل از برگزاری مجمع انصراف خود را اعلام کردند و حمزه خانجانی افشار، رضا صفرخانیان، علی سهیلی مهد، رسول فروغی و احسان قنبری به عنوان کاندید در این مجمع شرکت کردند و در طول برگزاری مجمع برنامه‌های خود را در حضور اعضای مجمع بیان کردندکه در نهایت آقایان خانجانی افشار،علی سهیلی و رضا صفرخانیان کناره گیری خود را اعلام کردند تا مجمع با دو کاندید به کار خود ادامه دهد.

در پایان، مجمع انتخاباتی برگزار شد و در غیاب یکی از رای دهندگان از 16 رای ماخوذه آقایان قنبری و فروغی هر کدام هشت رای کسب کردند.

در پایان این مجمع مقرر شد با توجه به رای مساوی دو کاندید، در اسرع وقت سرپرست برای این هیات تعیین گردد و مجمع مجددا در ابتدای سال آینده برگزار شود.