به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، شهردار همدان در شورای اقامه نماز شهرداری همدان با بیان اینکه اقامه نماز مانع از ترویج فحشا و منکر در جامعه است افزود: یکی از رسالت‌های شهرداری توسعه و ترویج فریضه مهم نماز در شهر است.

وی از برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در شهر و در فرهنگسراهای شهرداری خبر داد و اظهار داشت: شهرداری همدان اقدامات کم نظیری در خصوص توسعه نماز داشته است که نمونه آن برگزاری نماز جماعت در بوستان‌ها در ایام تابستان و برگزاری نماز جماعت در تمامی مناطق و سازمان‌ها است.

شهردار همدان با تاکید بر اینکه همه مصوبات شورای نماز باید اجرایی شود خاطرنشان کرد: شهرداری همیشه در اقدامات فرهنگی و ارزشی پیشگام بوده است.

صوفی بر همکاری بیشتر در برگزاری همایش ها، نماز عید سعید فطر، نماز جماعات بوستان‌ها، تبلیغات محیطی برای نماز و استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی برای برپایی نمازجمعه از مجموعه فعالیت‌های شهرداری تاکید کرد.

صوفی در ادامه به موضوع توسعه نماز در بوستان‌ها در سال 98 و توسعه نماز درون سازمانی، توسعه اقدامات تبلیغی در حوزه نماز پرداخت و گفت: در حوزه تعمیرات شهری زیباسازی نمازخانه‌ها در اولویت شهرداری قرار دارد.