به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، صبح امروز مدیرکل ورزش و جوانان استان با سفر به شهرستان تویسرکان با حجت‌الاسلام موحدی امام جمعه و حسینی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست گفت: یکی از اولویت های مهم ما در اداره کل ورزش و جوانان توجه به حوزه جوانان می باشد و باید این حوزه بهتر از گذشته ساماندهی شود.

وی با بیان اینکه کار در حوزه جوانان سخت تر از حوزه ورزش است، افزود: در مسائل مربوط به جوانان در کشور متاسفانه تاکنون چیزی که در شان جوان ایرانی بوده نتوانسته ایم اجرا کنیم هر چند ایجاد فرهنگ در هر جامعه ای احتیاج به زمان دارد و کار فرهنگی در یک یا دو سال به نتیجه مطلوب نمی رسد.

 وی ادامه داد: وظیفه داریم مسایل مختلف مربوط به جوانان را در استان رصد کنیم و مسوولان را نسبت به آن ها حساس کنیم .

محسن جهانشیر در ادامه با بیان اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار است، تصریح کرد: در حوزه زیرساخت باید فضاهای مناسب را برای شهرستان ایجاد کنیم اما ابتدا باید پروژه های نیمه تمام را به بهره برداری برسانیم سپس در خصوص احداث مجموعه ای جدید اقدام کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حوزه ورزش تلاش می کنیم به اهداف خود در بحث همگانی و قهرمانی برسیم.

در ادامه حجت‌الاسلام موحدی امام جمعه شهرستان تویسرکان گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب باید به امور جوانان اهمیت ویژه داده شود.

وی در ادامه گفت: ورزش علاوه بر تقویت روح و جسم انسانها می تواند قشر جوان جامعه را به سوی فضاهای ورزشی و سالم سوق داده و موجب کاهش بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه شود.

وی با اشاره به اینکه پتانسیل بالای ورزش شهرستان تویسرکان گفت: باید از این ظرفیت عظیم به خوبی استفاده کرد و در همین راستا وظیفه خود می دانم در برنامه ها و مسابقات ورزشی و فرهنگی شرکت داشته باشم و از ورزشکاران و جوانان حمایت کنم.

امام جمعه تویسرکان گفت: ورزش همگانی نیز همچون حوزه قهرمانی و حرفه ای ارزشمند و مهم است و مسئولان باید توجه یکسانی به هر دو زمینه داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه سفر خخود به شهرستان تویسرکان با حسینی فرماندار جدید این شهرستان دیدار و ضمن تبریک منصب جدید بر ایجاد روابط مستمر و جهت کمک به ورزش شهرستان تاکید کرد.