به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در جشن روز خبرنگار در همدان با بیان اینکه  با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار کرد: معتقدم صحبت از خبرنگار و فعالیت در این حوزه بسیار سخت است زیرا این مجموعه به عنوان چشم بینا، زبان گویای مردم و گوش شنوای جامعه به توسعه جامعه کمک می‌کند.

وی خبرنگار را فردی مظلوم، خستگی‌ناپذیر و قانع دانست و گفت: فعال در این عرصه دنبال تازگی و خلاقیت است و کسی که دارای این ویژگی داشته باشد قطعا فرهیخته است و می‌تواند عامل رشد باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه خبرنگار از خود می‌گذرد تا جامعه را به سمت توسعه پیش ببرد افزود: باید تلاش این عزیزان را ارج نهاد.

وی با بیان اینکه وظیفه ما به عنوان متولی فرهنگ و ارشاد در جامعه این است که در کنار اصحاب رسانه باشیم گفت: در راستای تحقق همین وظیفه مهم نیز در کنار اصحاب رسانه خواهیم بود و تلاش خواهیم کرد به توسعه استان کمک کنیم.

احسانی با اشاره به اینکه در مدیریت جدید فرهنگ و ارشاد  به دنبال این هستیم کارهای بر زمین مانده را با سرعت پیش ببریم گفت: امید داریم اصحاب رسانه در این جمع ما را همراهی خواهند کرد.

وی از آغاز به کار پروژه موزه هنرهای معاصر در استان خبر داد و افزود: این پروژه‌ها سال‌ها بود که خاک می‌خورد اما به لطف پیگیری‌های استاندار عملیات اجرایی آن از امروز آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه اعتباری که برای این پروژه در سال 97 در حال برگشت بود در حال جذب است تأکید کرد: امیدواریم سال آینده شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

وی گفت: در تلاش هستیم پردیس بزرگ سینمایی و تالار بزرگ شهر را هم راه‌اندازی کنیم که اتفاق خوبی برای استان رقم خواهد زد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: