به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: این تعداد بازدید از حیث احراز مشخصات شیمیایی سوخت، توسط کارشناسان واحد سرویس های صنعتی و کنترل کیفیت منطقه انجام شده است.

وی افزود: این شرکت در راستای رعایت حقوق شهروندان در چهارماهه سال جاری 533 بار از مصرف کنندگان عمده سوخت در بخش صنعت و یک هزار و 623 نوبت از جایگاه های عرضه سوخت بازدید کرده است.

وی همچنین اذعان داشت: علاوه بر بازدیدهای اشاره شده، این منطقه با دیگر دستگاه های نظارتی 77 بار نیز بازدید مشترک از جایگاه های سوخت داشته است. 

مدیر منطقه همدان ضمن ابراز رضایت و خرسندی، حاصل از نتیجه این بازدیدها گفت: در خلال این پایش های مکرر  و با تحلیل داده ها مغایرت سهمیه تخصیص یافته به مصرف کنندگان با میزان نیاز واقعی آنان موجب جلوگیری از هدر رفت فرآورده و صرفه جویی نزدیک به 7 میلیون لیتری سوخت شد.

روستایی یادآور شد: منطقه همدان ماهیانه به طور میانگین 450 نوبت سوخت خروجی از نازل تلمبه ها در جایگاه ها را به لحاظ کیفیت آن مورد آزمایش قرار می دهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این بازدیدها در دستور کار شرکت و جزو اولویت ها بوده و تا پایان سال به صورت روزانه انجام می شود.

سید رامین رضوی رئیس مهندسی فرآورده های منطقه همدان نیز از ثبت یک هزار و 645 درخواست در سامانه تجارت آسان طی بازه زمانی 4ماهه خبر داد و اظهار داشت: سامانه فوق به صورت 24  ساعته و آنلاین آماده دریافت درخواست های سوخت مشتریان است. 

وی افزود: پس از ثبت درخواست در سامانه فوق، کارشناسان این منطقه با بررسی دقیق، مطابق با قوانین مصوب نیاز واقعی را مورد سنجش و پس از تایید دستگاههای متولی میزان سوخت لازم را تخصیص خواهند داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: