به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: در سفر مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به ملایر بیش از ۱۸ مورد در حوزه وقف مطرح و بررسی شد که هفت مورد مهم مورد موافقت قرار گرفت و مابقی نیز در حال پیگیری است.

قدرت الله ولدی با اشاره به ایجاد شهر نمایشگاهی مبل و منبت و تملک زمین های وقفی برای اجرای این طرح بیان کرد: مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با اختصاص زمین وقفی برای احداث شهر نمایشگاهی مبل و منبت موافقت کرد.

وی با تقدیر از نگاه ویژه و تعاملی حجت الاسلام زین العابدینی در توسعه وقف افزود: اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان آماده ارائه زمین و مشارکت در ایجاد شهر نمایشگاهی مبل و منبت است.

فرماندار ویژه ملایر یادآور شد: با توجه به اینکه این زمین ها در محدوده بام ملایر و جاده سلامت در اختیار شهرداری گذاشته شده است، باید تغییر کاربری داده شود و موافقت های لازم در این زمینه اخذ شده است.

ولدی اظهار داشت: دغدغه های ما در حوزه وقف با حضور مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه همدان حل شده است و به جد پیگیری مسائل و مشکلات این حوزه است.

وی همچنین از تلاش ها و زحمات خبرنگاران به عنوان یاوران وقف تقدیر کرد و افزود: تمامی تلاش مدیران ما در این شهرستان با تلاش خبرنگاران به درستی و به موقع اطلاع رسانی می شود.

معاون استاندار همدان از اهالی رسانه خواست: خبرهای خوش و امیدوار کننده به مردم مخابره کنید و از خبرهای ناامید کننده پرهیز کنید.

ولدی با اشاره به برخی موضع گیری های دیگر شهرهای استان در زمینه مبل و منبت گفت: همه ما برادر هستیم و با همدلی، همراهی و مهر و محبت باید برای توسعه و سربلندی استان همدان تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما نه به این مسائل دامن می زنیم و نه هدایت می کنیم، بلکه با زحمات و تلاشمان نشان می دهیم که شهرستان ملایر نسبت به سایر شهرهای استان پیشتاز و در حال رشد و توسعه است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: