به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، معاون اداری و پشتیبانی سپاه ناحیه ملایر سیاست رسانه های بیگانه را در راستای ناامید کردن مردم عنوان کرد و گفت: اهالی رسانه در داخل وظیفه دارند در برابر جریان رسانه ای بیگانه خبرهای خوب و امیدوار کننده منتشر کنند.

سرهنگ دوم پاسدار علی اصغر فارسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنگ امروز جنگ رسانه ای است و خبرنگاران افسران این جنگ هستند.

وی افزود: به شرطی می توانیم از شرایط سخت کنونی و جنگ رسانه ای بیگانه با موفقیت عبور کنیم که آینده را روشن ببینیم.

معاون اداری و پشتیبانی سپاه ناحیه ملایر خطاب به اهالی رسانه تاکید کرد: امروز نیاز به انتشار خبرهای خوب داریم تا با این اقدام خنثی کننده نقشه ها و دسیسه های دشمنان باشیم.

سرهنگ فارسی با بیان اینکه استکبار جهانی با روش نوین به دنبال نفوذ در کشور است افزود: استکبار علاوه بر نفوذ فرهنگی از طریق نفوذ سیاسی و امنیتی به دنبال استعمار کشورها است.

معاون اداری و پشتیبانی سپاه ناحیه ملایر گفت: دشمن با راه اندازی جنگ رسانه ای و بزرگنمایی مشکلات به دنبال پاشیدن بذر یاس و ناامیدی در بین مردم و بی اعتماد کردن آنان به نظام و انقلاب و مسئولان است.

سرهنگ  فارسی تاکید کرد: رسانه ها باید ماهرانه در راستای آگاهی بخشی به مردم گام بردارند و ضمن معرفی افراد خوب و موفق، در مسیر انتشار اخبار خوب ورود کنند.

وی ضمن تقدیر از تلاش رسانه ها در مدیریت انعکاس و انتشار اخبار سیل فروردین و ضبط صحنه های ارزشمند از این اتفاق بیان کرد: این اتفاق صحنه هایی از تعامل و همراهی تمامی اقشار جامعه و مسئولان را در دوران دفاع مقدس تداعی کرد.

معاون اداری و پشتیبانی سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه رسانه هم قدرت و هم جذابیت دارند و نباید از قدرت آنها غافل شویم افزود: برای رسیدن به اهداف انقلاب باید مسیرها را روان سازی کنیم.

سرهنگ فارسی ناامید کردن مردم، سلب اعتماد از یکدیگر و گرفتن عزت نفس را از جمله روش های دشمن برشمرد و گفت: هم اکنون سیاستی که علیه مردم ایران به کار گرفته اند، در همین راستا است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: