به گزارش خبرگزاری برنا از همدان؛ سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در دیدار با اعضای کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه تیم فوتبال شهرداری متعلق همه مردم همدان است، اظهار داشت: تمامی نوجوانان و جوانان این شهر که در رشته فوتبال فعالیت می‌کنند و همچنین استعدادهای فوتبال محلات به این امید که روزی در این تیم به عنوان بازیکن حضور داشته باشند به تیم فوتبال شهرداری نگاه می‌کنند.

وی افزود: در این فصل هم سیاست ما این بوده تا جایی که ظرفیت فوتبال استان به ما اجازه می‌دهد از پتانسیل بومی در این تیم استفاده کنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه اتحاد و همدلی خوبی در تیم فوتبال شهرداری وجود دارد، گفت: جو تیم فوتبال شهرداری همدان تا به امروز بدون حاشیه و با آرامش خوبی بوده که ادامه همین روند را در طول فصل انتظار داریم و قطعا نتیجه‌گیری در فضای بدون حاشیه بسیار بهتر اتفاق خواهد افتاد.

وجدی خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات تیم نیز تا جایی که بتوانیم تلاش می‌کنیم و سعی می‌کنیم که تیم فوتبال ما دغدغه مشکلات مالی را در طول فصل نداشته باشد و تمام انرژی خود را در این مسیر خواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت هواداران در بخش فرهنگی استفاده کنیم بیان کرد: در بحث فرهنگسازی در ورزشگاه باید از ظرفیت هواداران به خوبی بتوانیم استفاده کنیم و فضا را در ورزشگاه به خوبی سالم‌سازی کنیم تا کمترین حاشیه را داشته باشیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: همچنین برای بازیکنان تیم نیز باید فعالیت‌های فرهنگی از جمله حضور در گلزار شهدا پیش از مسابقات خانگی و سایر برنامه‌ها را داشته باشیم.

وجدی با اشاره به حمایت قاطع از تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: سعی داریم به نحو مطلوبی از تیم فوتبال شهرداری در طول فصل حمایت کنیم و انتظار داریم با کمک کارخانه‌ها، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران با کمترین مشکلات در مسابقات حضور داشته باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: