به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در مراسم ادای احترام به مقام شهید آیت الله مدنی که در بیت وی در همدان برگزار شد با بیان اینکه بنده توفیق داشتم به عنوان سرباز آیت الله مدنی در مبارزه با منافقان خدمت کنم، گفت: دست منافقان به خون بهترین های ما آغشته است.

آزادبخت با بیان اینکه علما و مجتهدین بعد از غیبت امام زمان(عج) رسالت هدایت جامعه را عهده دار شده اند، گفت: این قشر به بهترین شکل ممکن رسالت خود را انجام داده اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمود اگر روحانیت نبود از اسلام خبری نبود، ادامه داد: امام خمینی(ره) با تربیت افرادی همجچون شهید آیت الله مدنی به بهترین شکل ممکن اسلام را حفظ کرده و به جامعه ارائه دادند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب وقتی پی بردند امام و یاران امام قابل تطمیع نیستند و نمی توانند در مسیر انقلاب انحراف ایجاد کنند از شیوه های مختلف استفاده کردند، گفت: دشمنان وقتی به نتیجه نرسیدند به حذف یاران امام پرداختند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه اقدامات استکبار و آمریکا ادامه راه یزید و یزیدیان است، افزود: شهادت آیت الله مدنی در واقع طراحی شده از سوی سرویس های اطلاعاتی غرب و صهیونیست بود.

وی با بیان اینکه منافقان گروهکی پیچیده، خشن و خون ریز است، گفت: این اقدام نتیجه طراحی استکبار بود چراکه منافقان در حد و اندازه آن نبودند که چنین نقشه ای طراحی کنند و مراکز قدرت را شناسایی کرده و نفوذ کنند چراکه عقل و علم این کار را نداشتند.

آزادبخت با بیان اینکه رجوی سرکرده منافقین در لبنان جذب سازمان سیا شده بود و هنگامی که در ایران حاضر می شود تمام جمعی که از منافقین گرفتار شدن بودند به اعدام محکوم می شوند اما رجوی با وساطت سیا از اعدام رهایی پیدا می کند، گفت: استکبار جهانی برای برنامه های خود لایه های متنوعی از مزدوران را ردیف کرده که هر جا نیاز باشد از آنها استفاده کند و رجوی از همان موقع دست پرونده سازمان سیا بود.

وی در ادامه با بینا اینکه باید سرنوشت زندگی آیت الله مدنی با توجه به خودسازی های وی به شهادت منتهی می شد اما این قضایا عواملی نیاز دارد که معتقدیم منافقین با هدایت آمریکا شخصیت های برجسته و انقلابی را شناسایی کرده و دست به این حرکت زدند، گفت: دشمنان درک این مطلب را نداشتند که خون شهدا تداوم بخش راه انقلاب است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه امثال آیت الله مدنی به شهادت رسیدند و انقلاب را بیمه کردند، گفت: اکنون رسالت سنگین است و تازمانی که فرهنگ عاشورایی بر مملکت ما حاکم است انقلاب رها نمی شود.

آزادبخت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ظرفیت های بسیاری دارد و امیدواریم مانند گذشته راه انقلاب با هدایت روحانیت ادامه پیداکند، گفت: آینده انقلاب را با وجود مقام معظم رهبری و روحانیت و مردم آگاه؛ روشن می بینیم و برنده نبرد با استکبار به طور حتم انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: