معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: تاکنون بیش از 70 واحد تولیدی غیرفعال در همدان بازدید و اقداماتی در راستای رفع موانع تولید صورت گرفته است.حمید بهزادی‌شریف امروز با بیان اینکه با محوریت معاون اقتصادی استانداری همدان واحدهای راکد و غیرفعال تمام شهرستان‌های استان همدان بازدید شده است اظهار کرد: قبل از بازدید مشکلات واحدهای تولیدی غیرفعال احصاء می‌شود و مدیران مرتبط برای این حل مشکلات در محل واحد حضور می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه جلسات متعددی برای بررسی مشکلات واحدهای غیر فعال برگزار می‌شود افزود: مصوبات رفع موانع این واحدها در ستاد تسهیل مطرح و ابلاغ می‌شود.

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه چند هفته بعد از ابلاغ جلساتی در راستای پیگیری مصوبات برگزار می‌شود تصریح کرد: تاکنون برای چهار شهرستان جلسات پیگیری تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های بازدید از واحدهای غیرفعال به صورت ثابت دوشنبه هر هفته انجام می‌شود  تأکید کرد: چندین واحد تولیدی راکد بعد از بررسی مشکلات احیا و تعدادی از واحدها که قابلیت احیا نداشتند به سرمایه‌گذار جدید واگذار شدند.

بهزادی‌شریف با بیان اینکه برخی از واحدها با کمبود نقدینگی مواجهند و  برخی دیگر مشکلات داخلی بین سرمایه‌گذاران دارند ادامه داد: واحدهایی که مشکلاتی در ادارات و یا بانک‌های عامل دارند در مسیر پیگیری قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 70 واحد غیرفعال بازدید شده است اظهار کرد: جلسه‌  بررسی مشکلات کارخانه کیوان نیز تشکیل و امروز کارخانه با دوخط تولیدی در حال فعالیت است.

 معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان بیان کرد: مصوباتی برای حل مشکلات کارخانه کیوان و برگشتن کارگران اخراجی  به کار صادر و به وزارت صمت ارسال شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: